Web otevřen 2010
  Fotoblog  rok :   20132012 | 2011 |                                                                           Home | Profil | Kontakt |

   Aktualizace této galerie byla 1.1.2014 ukončena. Další fotografie naleznete v prezentaci na adrese

                                                                     fotomilan.cz
Zprávu odesíláte příjemci: Milan M, Tel.: +420 774 166 170 na mail adresu cetonid zavináč post.czPřestože dávám k dispozici veřejnosti e-mailovou adresu a telefon, nesouhlasím s jejich použitím k reklamním účelům. Nejsou určeny k příjmu nabídek služeb, zboží ani pornografie, nesmí být zařazeny do žádného komerčního seznamu adres. Použití těchto údajů ke komerčním účelům bude považováno za zneužití, za které odesílatel ponese patřičnou odpovědnost.
Veškerý obsah těchto stránek, včetně fotografií na prolinkovaných stránkách, je majetkem jejího autora a je chráněn českými právními předpisy o ochraně autorských práv. Publikování, šíření nebo kopírování fotografií bez souhlasu autora je zakázáno.
Jakékoli použití fotografického obsahu těchto stránek i dalších prolinkovaných stránek, včetně jeho reprodukce, duplikace, modifikace, distribuce, přenosu, republikace,prodeje, vystavování, je přísně zakázáno bez svolení autora fotografií.